HAKKIMIZDA

    Uzun yıllardır tekstil sektöründe kendini sürekli geliştiren, markalaşan,kaliteli ve yenilikçi üretim felsefesini sunan firmamızın, müşteri memnuniyeti ve yüksek kaliteli ürünler varoluş amacıdır. Bu bağlamda kalitemiz ve servisimizle sizin memnuniyetinize ulaşmak en önemli hedefimizdir.

Kurulduğu tarihten bu yana toptan olarak nevresimlik kumaş temin etmekteyiz. Bu kumaşlar çoğunlukla kendi tasarımcılarımız tarafından tasarlanmaktadır. Fakat sizlerin de istekleri doğrultusunda kedi tasarımlarınızı sizlere nevresimlik kumaş üzerinde sunabiliriz. Bu işlemi büyük firmalar ile çalışarak da yapmaktayız. Kendi logonuz, kendi tasarımınız ya da firmanızın ismi bile olabilir. Fark etmeksizin istenilen siparişi kısa sürede hazırlayarak temin ederiz. İstediğiniz ürünü sadece toptan kumaş olarak alabilirsiniz. Ya da sayıyı belirtirsiniz biz sizler için nevresim halinde hazırlayarak gönderim yaparız.

Kumaşlarımız yıkama dayanıklılığı, boyama kalitesi ile uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz. Ürünlerimizi toptan nevresimlik kumaş olarak ta alabilir, ayrıca toptan nevresim siparişlerinizde üretim de yapabilmekteyiz. Nevresim takımlarımız Avrupa standartlarına uygun ve antibakteriyeldir. Nevresim takımlarımız Sümersan Tekstil garantisi altındadır.

TurkeyUSAGermanRussiaSaudi Arabia